הכפר הירוק אולם אירועים ברמת השרון

>

 

 

חתונות אורבניות בגן אירועים

חתונות הנחגגות תחת כיפת השמים בסגנון בורגני הכי טוב לארגן בגן אירועים. גן אירועים המכיל נוף אורגני, ערוגות פרחים מהמעוצבות ביותר, דקים נוחים לדריכה, וחופה שמעוצבת במיוחד בשבילכם – הוא בדיוק גן האירועים הנחוץ לכם לכינון האירוע. ברם, לא כל גן אירועים שמצא חן בעיניכם יהיה בהכרח זה המתאים. גני אירועים מתאפיינים בלא מעט פרמטרים שחשוב מאד לקחת בחשבון לפני סגירת האירוע.
 
רצוי לעבוד עם גן אירועים בו הצמחייה היא סינתטית
 
צמחייה סינתטית, ובמיוחד דשא סינתטי, היא הבטוחה ביותר לעבודה. ישנם לא מעט אנשים הרגישים לדשא, וחלקם אפילו לא מודעים לכך. אם אתם יודעים שכך הדבר אצלכם, מוטב לבחור גן אירועים בו הצמחייה והדשא סינתטיים, ואם גן האירועים מבוסס על דקים ושיש בלבד, מה טוב. 
 
חברת הפקות מן המעלה הראשונה
 
חברת ההפקות שתנהל עבורכם את האירוע חייבת להיות חברה מנהלת מקצועית ובעלת קבלות לא מעטות. היא חייבת להיבחר על סמך המלצות, ובמקומכם לא היינו מקלים בכך ראש: זה האירוע שלכם, ולא של האורחים שלכם, ולכן מה שעושה את ההבדל הין גן אירועים יפה ואירוע שלא מתנהל טוב לבין גן אירועים יפה ואירוע בוטיק היא אך ורק חברת ההפקות, רמתה ותפקודה בפועל.
 
צוות ההוואי של האירוע
 
בחלק מגני האירועים פועל צוות הוואי קבוע המורכב מתקליטנים, זמרים, נגנים, קייטרינג, ועוד. עליכם להתרשם מאיכותו של צוות ההוואי, מאופן עבודתו עם חברת ההפקות, ולקרוא המלצות גם עליו. חשוב לבחור צוותי הוואי לחתונות במקצועיות הנדרשת, לדאוג שיסופק מזון טעים ותנוגן או תושמע מוזיקה משובחת שתיטיב את הנעשה באירוע שלכם בפועל.
 
עצות להתנהלות במידה והמקום אינו מתאים לכם
 
1. במידה והוא לא מתאים לאירוח כמות האורחים שלכם, בקשו מחברת ההפקות שתפנה אתכם למקום יותר גדול.
2. בדקו, במקביל, מקומות בסדרי גודל דומים בחברות הפקות אחרות. השוו מחיר, אבל אל תסתפקו בכך, אלא בחנו היטב את טיבה של החברה.
3. במהלך בו משווים בין חברות הפקות במקרים הללו, בדקו גם מה כל אחת מהן יכולה לעשות בשבילכם ברמה של קשרי ספקים, הבאת סלבס ואומנים מבוקשים לחתונה, וכד'. ישנן חברות הפקות המסוגלות לבצע עסקאות זולות עם אומנים דנן בשמכם, ובכך לחסוך לכם מאות עד אלפי שקלים שהיו משולמים אם אתם הייתם סוגרים מולם אירוע לבד.
 
למידע נוסף אודות חתונות אורבניות באולמות חתונה בשרון, צרו עמנו קשר.

הכפר הירוק אירועים     חתונות     בר ובת מצווה     בריתות     אירועים עסקיים     בלוג     צור קשר

הכפר הירוק בית לאירועים ברמת השרון, משה סנה 199, רמת השרון, טל: 077-7298268