הכפר הירוק אולם אירועים ברמת השרון

>

 

 

חתונות אורבניות ברמת השרון

כידוע, כל חתונה אורבנית צריכה שיהיו לה מספר כללים לטובת המוזמנים אליה. המוזמן צריך להרגיש שכבר בשנייה בה הוא יוצא מהבית, החתונה נגישה, לא צריך לעבוד קשה מבחינה לוגיסטית כדי להבין איך להגיע לאולמות אירועים בשרון. בנוסף, במעמד קבלת הפנים עצמה – האורח זקוק לקבלת פנים מקצועית, להכוונה היכן לשים את המתנה והיכן בכלל ממוקם השולחן שלו. חתונות אורבניות ברמת השרון אמנם דורשות אולם שייראה טוב ויתאים לאווירה, אך גם דורשות חברת הפעלה מקצועית שתדע בדיוק מה צריך לעשות.
 
חתונות אורבניות
 
מבנה ההזמנה לחתונה האורבנית
 
מבנה ההזמנה צריך להיות כזה שמכיל את פרטי הזוג הנשוי, ההורים משני הצדדים, ואת מסלולי ההגעה האפשריים לאולם או לגן האירועים. יצוין כי רמת השרון זה לא נתניה, חולון או תל אביב: זו עיר שכמות האנשים שיודעים כיצד להגיע אליה וכיצד להתמצא בתוכה לא רבה כמו כמות המתמצאים בערים הגדולות שאוזכרו זה עתה. לכן, ההזמנה צריכה להיות מאד מפורטת מבחינת הגעה. צריכה להיות משורטטת מפה להגעה במכונית, שם עברי-אנגלי מדויק להזנה בתוכנות הניווט WAZE ו- "גוגל מאפס", קווי אוטובוס המגיעים לאתר האירוע ברמת השרון, קווי אוטובוס היוצאים מתחנות הרכבת המקיפות את רמת השרון: הוד השרון ממזרח, אוניברסיטת תל אביב מדרום והרצליה מצפון. כמו כן, יש למסור מידע על מיקומים מדויקים בהם עוצרות מוניות שירות המגיעות לעיר.
 
חתונות אורבניות ברמת השרון
 
מבנה האירוע
 
בחירת האולם או גן האירועים - בחירת מקומות אלו חשובה, מסמלת את אופי החגיגה שתהיה לכם וגם מצביעה על התאמה או חוסר התאמה לכמות המוזמנים שלכם. טוב תעשו אם תשאירו את הבחירה, או לפחות את הסינון הראשוני, לחברת ההפקות, אשר תציג, בסוף התהליך, את האולמות או גני האירועים שעשויים להתאים לחתונה האורבנית שלכם.
 
הגעה מהירה לספקים - חברת ההפקות תסייע לכם בהגעה לספקי אירוע שעל פי רוב לא פשוט להשיג אותם ולרתום אות להגיע לאירוע: נגנים, זמרים, צלמים, רקדנים, עורכי וידאו ועוד. אנו מחויבים לאתר עבורכם את הספקים הטובים ביותר למימוש חוויית אירוע חסרת פשרות.
 
דאגה לצרכים הלוגיסטיים - חברת ההפקות תדאג לכל פרט לוגיסטי או תפעולי באירוע, החל מארגון כלי האוכל וההגשה, ועד ארגון ציוד ההגברה כך שיתאים לכל מי שיושב באולם חתונה, ולא יהיו אורחים שלא ישמעו את התכנים או השירים המושמעים.
 

הכפר הירוק אירועים     חתונות     בר ובת מצווה     בריתות     אירועים עסקיים     בלוג     צור קשר

הכפר הירוק בית לאירועים ברמת השרון, משה סנה 199, רמת השרון, טל: 077-7298268