הכפר הירוק אולם אירועים ברמת השרון

>

 

 

חגיגות מצווה בשרון

אזור השרון מאז ומתמיד משך אחריו זוגות הורים רבים לחגוג בר ובת מצווה לבניהם ובנותיהם. אומרים שבעוד אשר ירושלים מושכת בעיקר כי ניתן לעלות לתורה בכותל, אזור השרון אטרקטיבי בזכות אולמות הבוטיק שלו המותאמים במיוחד לחגיגות נוער מעין אלה. אם גם אתם התאהבתם בנוף הירוק ובשפלה רחבת היריעה של אזור יפהפה זה, כעת נסייע לכם לייסד אירוע יפה אשר ייזכר לטובה לשנים ארוכות הן בקרבכם והן בקרב האורחים שלכם.

כיצד בוחרים אולם?

את האולם יש לבחור בראש ובראשונה על סמך כמות האורחים שלכם. אל תטעו, כחברת הפקות מקצועית אשר שמה הולך לפניה אנו לא נאפשר מצב בו האורחים יצטרכו לשבת בצפיפות או חמור מכך – לשבת ליד פתחי מלתחות או מטבחים. לכן, לפני שנדון בתפאורה ובאופי הדקורטיבי של האולם – קודם כל נסייע לכם להגיע לאולם שבכלל מתאים לאכלוס מהסוג שאתם מבקשים. לאחר שנמצאו אולמות כאלה, נציג לכם את התפאורה, איכויות הרהיטים וכיסויי הרהיטים בכל מקום, ותוכלו לבחור היכן שביעות רצונכם הרקיעה שחקים באופן ניכר, שם, כמובן, מומלץ לכם לחגוג את בר או בת המצווה של בניכם ובנותיכם.
 
חגיגות בת מצווה בכפר הירוק בשרון
 
כיצד בוחרים מי יופיע באירוע שלנו?
 
יש 2 שיטות לעשות זאת. בשיטה הראשונה, ניתן פשוט לגשת לאתרי סרטונים מקוונים באינטרנט, לאתר באמצעות מילות חיפוש את סוג הלהקה, הבדרן, או הצלם שמעניינים אתכם, וליצור עמם קשר באמצעות פרטי התקשרות שהם משאירים בסרטונים. דרך ב', שהיא מומלצת יותר היא לחבור או למשרדי יחסי ציבור פרונטליים או לאתרי אינטרנט העוסקים ביח"צ ואירועים. הם כבר יוכלו לסייע לכם באיתור מופיעים וצלמים שונים אשר זכו למיטב הביקורת החיובית. כמובן שחשוב מאד לוודא שהם יכולים להתייצב לאירוע בזמנים המתיישבים עמו, ולהמשיך לשלבים הבאים בארגון האירוע.
 
הכפר הירוק אולם יוקרתי לאירועים

שילוב התקליטן והקייטרינג באירוע
 
ההמלצה שלנו היא לשלב במסגרת חגיגות מצווה בשרון את התקליטן והקייטרינג שלכם בהתבסס על הזמנים שהמופיעים שלכם מגיעים. חברת ההפקות תדאג להציב את התקליטן כך שלא יחפוף זמן של מופיע חיצוני כלשהו.
 
סיכום הסילבוס
 
מומלץ לסכם את הסילבוס בתוספת 40-60 דקות פנויות לפחות בהם תאפשרו זמן חופשי להתארגנות בקבלת הפנים וגם – מעט דקות לנשיאת נאומים של חתן בר המצווה, כלת בת המצווה, ושלכם – ההורים, קרובי המשפחה והחברים.
 
למימוש חגיגות מצווה בשרון – פנו אלינו ונסייע לכם להפיק אירועי בוטיק חלומיים ובלתי נשכחים!
 

הכפר הירוק אירועים     חתונות     בר ובת מצווה     בריתות     אירועים עסקיים     בלוג     צור קשר

הכפר הירוק בית לאירועים ברמת השרון, משה סנה 199, רמת השרון, טל: 077-7298268