הכפר הירוק אולם אירועים ברמת השרון

>

 

 

הפקת אירועים ברמת השרון

על מנת שגם אתם תשכילו ליישם הפקת אירועים ברמת השרון – מומלץ כי תצטיידו במספר נדבכי מידע חשובים שיסייעו לכם לעשות זאת ללא כל קושי. כידוע, רמת השרון נמצאת במרכז הארץ בסמוך לתל אביב והרצליה, אך מצד שני צריך להצטייד במספר פרטי מידע על התחבורה הציבורית הספציפית המגיעה לעיר – עבור אורחים שתלויים בשירותיה, וגם להסתייע בעצות חברת ההפקות על מנת שהאירוע שיוקם יהיה אירוע בוטיק בלתי נשכח שיספק לכם ולאורחים שלכם כאחד חוויה בלתי נשכחת.
 
הפקת אירוע מיוחד באולם הכפר הירוק  ברמת השרון

כיצד בוחרים את האולם?

את אולם הכפר הירוק יש לבחור בהסתמך על גודלו ורמת התפאורה שלו. צוות ההפקה יסייע לכם בבחירתו, יתאים עבורכם רק אולמות שניתן לארח בהם את כמות האורחים שביקשתם, וכמובן – ידאג לתפאורה על פי הזמנתכם. אתם, כלקוחות – תצטרכו לוודא שהאולם אכן מתאים לדרישותיכם העיצוביות, והוא משביע רצון גם מבחינת איכות הרהיטים, כיסויי הרהיטים, במת ההופעות וכל פרט דקורטיבי או פונקציונלי אחר שנמצא באולם. במידה ואינכם בטוחים או כלל אינכם מרוצים כמובן שמומלץ לבדוק עוד אולמות, עד למציאת זה אשר הכי השביע את רצונכם.
 
כיצד יש להדריך את האורחים להגיע לאולם?
 
ההדרכה צריכה להיות מסופקת בהזמנות לאירוע, בין באמצעות מפה, בין באמצעות הדרכה כתובה לנהגים ובין באמצעות הדרכה כתובה למשתמשים בתחבורה הציבורית. לידיעה, לרמת השרון ניתן להגיע עם קו 24 של חברת "דן", הקו נגיש לבאים ממסוף כרמלית דרך אוניברסיטת תל אביב, קווי 48, 47 של חברת "מטרופולין" אף הם מאזורים אלה, וניתן לתפוס אותם גם מצפון מכיוון הרצליה. כמו כן, קווי 524, 525 ו- 531 של חברת "אגד" אותם ניתן למצוא בתחנה המרכזית החדשה תל אביב, ברכבת סבידור מרכז ובמתחם הבורסה ברמת גן. מצפון – קו 531 ניתן לנסיעה מרעננה דרך הרצליה. יתר הקווים יוצאים מתחנה מרכזית הרצליה.
 
הפקת אירועים יוקרתיים הכפר הירוק
 
כיצד יש לחלק את זמן האירוע בין הספקים השונים?
 
ראשית כל, יש לאתר ספקים שמצאו חן בעיניכם לצורך הופעה באירוע שלכם: נגנים, זמרים, בדרנים וצלמים שונים. במידה ומדובר בחתונה, מאד פופולרי להזמין גם שירותים כמו מגנטים לאירועים, בהם הצלם מטביע את התמונות שעשה על מגנטים אותם ניתן לתלות על מקררים. היות ומדובר בספקים עצמאיים לא מהאולם, חשוב מאד לקבוע עמם קודם כל את זמני התייצבותם, ובהתאם לכך – לקבוע את יתר הסילבוס: זמני הופעת התקליטן, זמני הארוחות וזמני נשיאת נאומים שונים במהלך האירוע. קחו זמן ספייר שישמש כזמן חופשי במעמד קבלת הפנים – כ- 20-40 דקות לפחות.
 
הפקת אירועים ברמת השרון מצריכה חברת הפקות מקצועית: פנו אלינו!
 

הכפר הירוק אירועים     חתונות     בר ובת מצווה     בריתות     אירועים עסקיים     בלוג     צור קשר

הכפר הירוק בית לאירועים ברמת השרון, משה סנה 199, רמת השרון, טל: 077-7298268