הכפר הירוק אולם אירועים ברמת השרון

>

 

 

אירועי שישי בצהריים באולם אירועים

אירועי בוטיק ביום שישי בצהריים הם משימה לחברת הפקות המתמחה באירועים אלו ויודעת להתאים אותם לתנאי הסביבה: חמסין, גשם וכל תנאי אחרי שעלול להעיב על האירוע. בנוסף, החברה תוכל לסייע לכם באיתור מקומות מפנקים ובלתי נשכחים לכינון האירוע, הכנתם מבחינה מבנית ולוגיסטית ואפילו לסייע לכם לגבש את תכני האירוע עצמו – למי מכם שיבקש זאת.
 
אירועי שישי בצהריים
 
בחירת אולם או גן אירועים בהתאמה מלאה לאירוע שלכם
 
אנו נסייע לכם לגבש אולם, גן אירועים או כל מקום אחר בו האירוע ייחגג, בהתאמה מלאה לצרכים שלכם, בהתחשב בתאריך הספציפי בו תבקשו לחגוג (כלומר, בהתייחס לתנאי מזג האוויר הצפויים בו) ועל פי כמות האורחים שצפויים לפקוד את האירוע. כמובן שאנו לא נסתכן, נתבסס רק על תרחישי מקסימום בהם כל המוזמנים גם אכן יבואו לאירוע, ונדאג שכולו – מראשיתו ועד סופו יתקיים כנדרש, כפי שמצופה ממנו.
 
סיוע בבחירת ספקים לאירוע: השתמשו בקשרים שלנו כחברת הפקות
 
רבים שואלים את עצמם: "אם חברת הפקות מעסיקה רק סאונדמן, דיג'יי וקייטרינג, ושאר הספקים הם על חשבוני ועל חשבון הזמן שלי, למה צריך חברת הפקות"? התשובה היא – שחברת הפקות כמו שלנו יכולה מראש להמליץ לכם על האומנים והצלמים הטובים בישראל, ועוד להביא אותם במחירים חסרי תקדים שלא תצליחו לסגור מולם לבד. בדרך כלל, כשאתם – כפרטיים מתקשרים לאומנים או צלמים, התגובה שתקבלו תהיה קרה, ותנבע ככל הנראה, מהלחץ בו הם נתונים: "ביום (פלוני) יש לי כבר עבודה. הגעה לאירוע שלך תעלה לך יותר כי אני צריך לבטל" ותשובות דומות. כשאנו – חברת הפקות בעלת שם – נפנה אליהם, הם יבואו בתעריף הרגיל ואפילו במחיר מוזל ממנו. לסיכום, אופן ההתקשרות עם האומן יהיה הרבה יותר מזורז והרבה יותר נעים עבורכם.
 
אולם לאירועים בימי שישי
 
סנכרון האירוע לכדי סילבוס כולל מסכם
 
חברת ההפקות תשקוד כעת על חיבור האירוע וגיבושו לכדי סילבוס כולל, על פי דרישותיכם. יופקו מספר תרחישי סילבוס מהם תוכלו לבחור את המיטבי ביותר עבורכם. בחירת הסילבוס תתאפשר מתוך מגוון מקורי של לוחות זמנים אשר נגבש עבורכם, אשר ייצור אירוע מקורי וחסר תקדים, כזה ש- "יתנגן" היטב ויהווה חוויה בלתי נשכחת לכל דעה!
הכפר הירוק אירועים הוא מתחם האירועים המושלם לקיום אירועי שישי בצהריים באווירה כפרית. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים.
 

הכפר הירוק אירועים     חתונות     בר ובת מצווה     בריתות     אירועים עסקיים     בלוג     צור קשר

הכפר הירוק בית לאירועים ברמת השרון, משה סנה 199, רמת השרון, טל: 077-7298268