הכפר הירוק אולם אירועים ברמת השרון

>

 

 

אולם לבריתה ברמת השרון

בריתה היא טקס המבטא את שמחת הולדת הבת. מומלץ מאד שעל טקס כזה תעבוד חברת הפקות מקצועית שתהפוך אותו לאחת ההפקות הגדולות ביותר שלכם. החברה אשר תכווין אתכם למספר אולמות פוטנציאליים, ותדריך אתכם בהמשך לקראת השקת אירוע הבוטיק שלכם, תפעל עם כל הכלים העומדים לרשותה על מנת לספק לכם את האירוע האטרקטיבי והתוסס ביותר. על כן, אנו – כחברת הפקות שכזו החלטנו לפרסם מספר כללי אצבע שיאפשרו לכם להתחיל לצבור מידע על השקת אירוע בריתה ברמת השרון. יצוין כי כללים אלו אינם מחליפים ייעוץ מקצועי עם חברה שכזו, אך הם יכולים לספק לכם כיוון מחשבתי ראשוני לקראת הקמת האירוע.
 
הכפר הירוק אולם לבריתה
 

התבססותכם באולם ספציפי - הכיצד?

קביעת מקום משכנו של האירוע צריכה להתבצע בהתאם לכמות הנוכחים שבכוונתכם להזמין, ובהתאם לשביעות רצונכם מתפאורת המקום. כעת, ברור שעל טעם ועל ריח לא ניתן להתווכח, וכל בעל-אירוע רואה לנכון בצורה שונה את התפאורה בה הוא חפץ, אבל התאמת כמות האורחים לסוג האולם היא עבודה למקצוענים, ולכן – מוטב כן להקשיב להמלצותיה של חברת ההפקות שלכם על מנת למנוע צפיפות באולם, ואפילו על מנת להציע לכם אולם קטן יותר שיוכל לספק אף הוא את הסחורה – בתעריף הרבה יותר נוח.
 
תחילת תכנון גוף האירוע
 
על מנת להתחיל לארגן את גוף האירוע האולם הכפר הירוק – יהיה עליכם למצוא ספקים אשר ייאותו לבוא ולהופיע אצלכם. החל מלהקות מוזיקה חיה ועד צוותי בידור, כלה בכל מיני צלמים ועורכי וידאו שונים אשר יממשו את השירות המבוקש לכם. חשוב להתחיל לקבוע עמם משום שהם, בשונה מהתקליטן ומהקייטרינג אינם תלויים בלוח הזמנים של האולם, ולכן קשה יותר להשיג את הסכמתם לבוא בזמנים שאתם צריכים אותם, בשל התלות שלהם בלקוחות אחרים.
 
הכפר הירוק אולם יוקרתי לבריתה
 
המשך התכנון - שילוב ספקי האולם בתמונה
 
כעת, כאשר יש לכם את הסילבוס של הגעת המופיעים והצלמים שאיתרתם, תוכלו לשלב בחלונות הזמן שלכם את הקייטרינג והתקליטן בתיאום מראש עמם כמובן. מאד חשוב שתצטיידו בשעת ספייר לפחות על מנת לממש שני אלמנטים:
 
1. להקדיש מעט זמן לפן האישי שלכם: נאומים לכבוד הולדת הבת, למשל.
 
2. לספק זמן פנוי במעמד קבלת הפנים, כמקובל באירועים מעין אלה.
 
בחירת אולם לבריתה ברמת השרון וארגון האירוע שבתוכו הם עבודות של מקצוענים. צרו קשר עמנו!
 

הכפר הירוק אירועים     חתונות     בר ובת מצווה     בריתות     אירועים עסקיים     בלוג     צור קשר

הכפר הירוק בית לאירועים ברמת השרון, משה סנה 199, רמת השרון, טל: 077-7298268